activity

Prekliči

VseVODOved, otroški vodnik po razstavi VODA

activity

Hej, radovednež! Prisluhni vodoljubcema žabici Ljubi in Cevku in se potopi raziskovat globine našega zaklada – vode.

Te zanima, od kod pride voda na zemljo, iz česa je sestavljena in kakšen je njen pomen za vsa živa bitja? Bi rad izvedel, od kod priteče voda iz pipe in kam gre odpadna voda? Meniš, da ljudje dovolj skrbimo, da bi vodo ohranili za prihodnost? Pridi, razišči te in druge vodne skrivnosti in postani pravi vseVODOved!

Poučen vodnik 6–11 let stare radovedne otroke preko zabavnih in nagajivih nalog popelje skozi razstavo VODA. Otroški vodnik je na voljo v trgovini Mestnega muzeja Ljubljana od junija 2015 do 8. 5. 2016.

Cena vstopnice: 12 € za družine.

Več o razstavi si lahko preberete na tej povezavi.

Trajanje - Vrsta aktivnosti Učna pot Ciljna skupina Otroci Družine Cena na osebo 12,00 EUR Pošlji povpraševanje

Podatki o muzeju

Telefon +386 1 2412 506
Faks +386 1 2412 540