activity

Prekliči

Vse, kar vidim, počečkam, družinska delavnica

activity

Družine, saj poznate knjige Enci benci na kamenci, Povodni mož, Kekec in Bedanec ter mnoge druge, ki jih je ilustriral uveljavljeni slovenski ilustrator Zvonko Čoh?

Žabica Ljuba vabi vse v soboto, 9. 1. 2016, ob 16.00 na razgibano ustvarjalno delavnico animacije v Mestno galerijo Ljubljana. Na tokratni pregledni razstavi vas bo razveselila njegova 'čohovska' risba, napolnjena s skoraj miniaturno hudomušnostjo, ironičnostjo, veselostjo, a tudi kritičnostjo. Prepustite se interaktivnemu vodstvu z žabico Ljubo, ki ima vedno kakšno svežo novičko in ustvarite čisto pravi animiran filmček - risanko.

Otroška domišlija nima meja, na delavnici Zvonko Čoh, Capriccio – Vse, kar vidim, počečkam, 14. decembra 2015 so otroci ustvarili čisto pravi animiran filmček - risanko. Rezultat si lahko ogledate na tem videu.

Delavnica je primerna za otroke od 4 do 10 let.
Cena vstopnice: 12 € za družine.

Obvezne prijave do petka, 8. 1. 2016, do 15.00 na prijava@mgml.si in 01/24 12 506.

Pričetek ob 16.00 v Mestni galeriji Ljubljana, Mestni trg 5. Program je pripravljen v sodelovanju z vzgojno izobraževalnim programom animiranega filma Slon.

Več o razstavi si lahko preberete na tej povezavi.

Foto: Andrej Peunik / MGML

Trajanje - Vrsta aktivnosti Delavnica Ciljna skupina Otroci Družine Cena na osebo 12,00 EUR Pošlji povpraševanje

Podatki o muzeju

Telefon +386 1 2412 506